Просто фантастика! Скринька для прикрас Fantasy Model Чарівна ніч пропонує багато місця для зберігання прикрас та інших скарбів, завдяки безлічі відділень під відкидною кришкою і двом скринькам знизу. Аксесуар виконаний в темно-синьому кольорі з красивими візерунками і нагадує чарівну ніч.
Характеристики:
- на кришці скриньки є дзеркало з внутрішньої сторони;
- усередині велике внутрішнє відділення і знімна вставка з 3 відсіками, для зберігання дрібних прикрас;
- внизу скриньки 2 висувних скриньки
Характеристики:
- на кришці скриньки є дзеркало з внутрішньої сторони;
- усередині велике внутрішнє відділення і знімна вставка з 3 відсіками, для зберігання дрібних прикрас;
- внизу скриньки 2 висувних скриньки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantasy Model |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Колір | Синій |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Скринька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴







