Вона найкраща!!! Я ніколи нікуди не йду без неї. Вона знає всі мої секрети. Ми зі своїми батьками граємо у виклики - це моя улюблена гра коли-небудь. Коли Сьюзі втомлюється, вона поруч зі мною займає особливе місце в ліжечку. Я кохаю її!
Плюшева міра висоти плюшевої іграшки ведмедя Сьюзі робить прекрасне плюшеве прикраса кімнати, а також полегшує спостереження за розвитком дитини. Він виготовлений з м’якого плюша і має гачок, щоб повісити його на стіну. Зріст дитини можна позначити на липучці.
Мішана висота плюшевої іграшки SUZIE є частиною колекції SUZIE & TONY, включаючи 10 іграшок, створених для розвитку маленьких. Прекрасні плюшеві ведмедики роблять світ безпечнішим і привітнішим місцем. Колекція включає: приємні іграшки, пишні іграшки, ковдри - приємні іграшки, інтерактивні дитячі дитячі іграшки та плюшеві мірки висоти іграшки.
Властивості:
- забезпечує радість розвитку дітей
- перевіряє висоту до 150 див
- красиво прикрашає приміщення
- розвиває уяву дитини.
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер
- Розмір: ширина 25 см х висота 119 см х глибина 1 див
- Розмір упаковки: ширина 32 см х висота 45 см х глибина 5 див
- Діапазон вимірювань: 70-150 див
- Вага: 0,20 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BabyOno |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Мінімальне вимірюване зростання | 70 см |
| Максимальне вимірюване зростання | 150 см |
| Висота | 119 см |
| Ширина | 25 см |
| Розміщення ростоміра | Настінне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Ростомір |
- Ціна: 543 ₴




