М’яка щаслива квітка веселки в приглушених кольорах - найкращий товариш. Завдяки тонкому звуку брязкальця дитина буде відчувати себе безпечно і спокійно.
Властивості:
- розвиває уяву дитини
- його форма допомагає дитині практикувати захоплення
- пелюстки виготовлені з барвистих, шелестящих матеріалів
- тонкий звук брязкальця
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер
- Розмір: ширина 16 см х висота 20 см х глибина 5 див
- Вага: 0,06 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BabyOno |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Погремушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴






