Пазли на 1000 елементів із панорамним виглядом Нью-Йорку з висоти пташиного польоту. Нью-Йо́рк — найбільше місто у США, розташоване на Атлантичному узбережжі біля гирла річки Гудзон. Населення міста становить 8,4 млн мешканців. Нью-Йорк — один із найбільших у світі торгівельно-фінансових центрів. У місті розташована штаб -квартира ООН. За результатами опитування, що провів журнал Forbes серед фахівців у 2010 році, Нью-Йорк потрапив до дванадцятки найкрасивіших міст світу. Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trefl |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість складових елементів | 1000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Місто |
| Тип | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴




